REZULTATI 2016

HARMONIKE, ORGLE, ČEMBALO

Kategorija B
Kategorija C
Kategorija D
Kategorija E
Kategorija F
Kategorija G
Kategorija H
Kategorija I

FINALISTI:
Aljaž Maurič, harmonika, kategorija C
Michele Toppo, harmonika, kategorija G
Izidor Ostan, orgle,kategorijaE
Andraž Frece, harmonika, kategorija H
Stanisław Łopuszyński, čembalo, kategorija H
Mirosława Cieślak, orgle, kategorija I
Paulina Żmuda, čembalo ,kategorija I

KOMORNE SKUPINE HARMONIKE, ORGLE, ČEMBALO

Kategorije ŠTREKELJ, ČERNIGOJ, KOSOVEL, FABIANI, SPACAL
FINALISTI:
Asian Furniture Design, kategorija Fabiani
L'ubca Paurová, čembalo; MArtin Bolterauer, kljunasta flavta; Gabriele Toscani, violina

KOMORNE SKUPINE PIHALA, TROBILA & TOLKALA

Kategorija GRUDEN
Kategorija ŠTREKELJ
Kategorija ČERNIGOJ
Kategorija KOSOVEL
Kategorija FABIANI
Kategorija SPACAL

FINALISTI:
Trio Flutiano, kategorija Štrekelj
Manca Klepej, Anja Križnik, Tia Razoničnik - flavte
Duo Lorenci-Mlačnik, kategorija Fabiani
Janina Lorenci, saksofon & Lola Mlačnik, tolkala

TOLKALA

Kategorija A
Kategorija B
 Kategorija C
Kategorija D
Kategorija I
Kategorije E,F,G

FINALISTI:
Aleksander Simionov, tolkala, kategorija D
Luka Poljanec, tolkala, kategorija E

PIHALA

Kategorija A
Kategorija B
Kategorija C
Kategorija D
Kategorija E
Kategorija F
Kategorija G
Kategorija H
Kategorija I

FINALISTI:
Edoardo Zotti, saksofon, kategorija G
Maša Cilenšek, flavta, kategorija I
Marcelina Kowalczyk, fagot, kategorija I

TROBILA

Kategorije E, F, G in H
Kategorija B
Kategorija C
Kategorija D

FINALISTI:
Larisa Srša, pozavna, kategorija D
Gašper Gortnar, tuba, kategorija D
Jernej Maček, trombenta, kategorija F
Matic Kovač, pozavna, kategorija H

GODALA

Kategorija A
Kategorija B
Kategorija C
Kategorija D
Kategorija E
Kategorija F
Kategorija G
Kategorija H
Kategorija I

FINALISTI:
Kaja Sešek, violina, kategorija E
Lucija Furlani, violončelo, kategorija E
Oliwia Meiser, violončelo, kategorija F
Yoon Kyung Shin, viola, kategorija I

BRENKALA

Kategorije A in D
Kategorija E
Kategorija B
Kategorija F
Kategorija C
Kategorija G

FINALISTI:
Urban Reiter, kitara, kategorija C
Neža Simončič, citre, kategorija B
Živa Krajnc, harfa, kategorija E
Lara Hrastnik, harfa, kategorija G

KOMORNE SKUPINE z GLASBILI S STRUNAMI

Kategorije GRUDEN, ŠTREKELJ, FABIANI
Kategorija SPACAL
Kategorija ČERNIGOJ
Kategorija KOSOVEL

FINALISTI:
Klavirski trio Rupnik, kategorija Kosovel
Manca Rupnik, violina; Nejc Rupnik, violončelo; Anže Rupnik, klavir
Quartetto TAAG, kategorija Spacal
Tommaso Fracaro, violina; Alessandra Deut, violin; Alessandro Curtoni, viola;
Giulio Sanna, violončelo